Aktuálne akcie

Nakúpte produkty od RYBA Košice nad 15 eur a hrajte  o nákupné poukazy v celkovej hodnote 1 000eur

Nakúpte produkty od RYBA Košice nad 15 eur a hrajte o nákupné poukazy v celkovej hodnote 1 000eur!

Účastníkom súťaže (ďalej len „súťažiaci“) a výhercom v súťaži sa môže stať, ktorýkoľvek zákazník sieti Mäsiarstvo u Býka, ktorý vykonal nákup produktov z produkcie RYBA Košice (mimo produktového brandu “Piknik”) nad 15€  a príslušný pokladničný blok označil svojou kontaktnou adresou a ktorý súhlasí s pravidlami súťaže na www.masiarstvoubyka.sk a s týmto štatútom.

- Viac informácií nájdete v štatúte súťaže: Štatút súťaže MuB, RYBA KE - nakup nad 15e..pdf

SÚŤAŽ - „100 vežatých deka šunky“
???? SÚŤAŽÍME! ????
100 (vežatých) deka nie je síce veľa, ale ak uhádnete, aký produkt z pultov našich Mäsiarstiev u Býka je (podľa nášho pozorovania) váš najobľúbenejší, vyhráte viac ako len 100 deka☝️.
Napíšte nám, o aký produkt sa jedná podľa priloženého kľúču a my odmeníme 3 z vás mäsovou nádielkou (vo forme nákupných poukážok do predajní Mäsiarstvo u Býka v rámci celej SR) z našich pultov. Losujeme o týždeň.????
Viac informácií a celé pravidlá súťaže nájdete TU.
Špeciálna ponuka

Špeciálna ponuka 

Údené bravčové rebierka z boku za 5,49 €/kg. 

Termín trvania akcie: do vypredania zásob. 

DOGGO pamlsky

Tauris Group rozširuje svoj biznis. Začala vyrábať pamlsky pre psov

Vďaka vlastnej rozrábke sa spoločnosť tento rok rozhodla rozšíriť výrobu o novú kategóriu sušených výrobkov a vytvorila tak zdravé a 100% prírodné pamlsky značky DOGGO pre psov. Kvalitné pamlsky DOGGO poputujú okrem predajní aj do útulkov v rôznych kútoch Slovenska.

Spoločnosť TAURIS prichádza na trh s jedinečnou novinkou určenou pre psov – žuvacími maškrtami značky DOGGO. Na prémiovom a 100% prírodnom sortimente si môžu pochutnať malé, stredne veľké a veľké plemená psov. Majitelia si môžu byť istí, že svojim miláčikom doprajú kvalitu bez umelých častí, chemikálií či konzervačných látok. Čítaj viac >>>

30. Výročie založenia TAURIS Cassovia

Výhercovia súťaže oslávte 30. rokov chute kvality a tradície

Gratulujeme výhercom súťaže, ktorá prebiehala v predajniach Mäsiarstvo u Býka pri príležitosti osláv 30. výročia založenia spoločnosti TAURIS Cassovia. K výrobkom, 25 tim nákupným poukážkam v hodnote 20 € a 5 tim Tauris goldbox  prajeme dobrú chuť a ďakujeme za dôveru.


INSTAGRAM