O spoločnosti

Slovenská spoločnosť TAURIS Mäsiarstvo u Býka vznikla v 17.04.1991.

Od svojho vzniku sa zameriavala na predaj kvalitných, čerstvých mäsových výrobkov a mäsa. Sieť viac ako 110 predajní pokrýva prevažnú časť Slovenska, vďaka čomu vie osloviť každú domácnosť. Portfólio je zložené zo sortimentu mäsa, mäsových výrobkov, lahôdok a špecialít z vlastných výrobných závodov.

Všetky receptúry sú zaručene originálne a kvalitné. Naše predajne sú denne zásobované čerstvým tovarom, preto Vám vieme zaručiť, že na Váš stôl sa dostane len to najlepšie.

Keďže si vážime každého zákazníka pripravujeme pre Vás aj originálne akcie, ceny, ochutnávky - vždy niečo nové, prečo sa oplatí nás navštíviť.

TAURIS Cassovia
30 rokov Tauris Mäsiarstvo u Býka

PREDAJNE TAURIS MÄSIARSTVO U BÝKA OSLÁVILI TRIDSAŤROČNÉ JUBILEUM

TAURIS Mäsiarstvo u býka, celoslovenská sieť predajní výsekového mäsa, mäsových výrobkov a špecialít z výrobných závodov Tauris Group v roku 2021 oslavuje významné jubileum 30. výročia jej založenia dňa 17. apríla 1991 ako dcérska spoločnosť Tauris, a.s.

VYSOKÁ KVALITA VÝROBKOV

Počas troch desaťročí sa toho v predajniach veľa zmenilo – prevádzky dostali moderný šat, používajú tie najnovšie technológie a postupne rozširujú sortiment. Sieť viac ako 100 predajní Mäsiarstvo u Býka pokrýva prevažnú časť Slovenska, vďaka čomu vie osloviť každú domácnosť.
Čerstvosť a prvotriedna kvalita ponúkaného sortimentu je to, čo privedie zákazníka do predajní Mäsiarstvo u Býka. čítaj ďalej

Oslavujeme 30. Výročie založenia TAURIS Mäsiarstvo u Býka

Oslávili sme 30. výročie založenia TAURIS Mäsiarstvo u Býka

Predajne Tauris Mäsiarstvo u býka sú so Slovákmi už vyše 30 rokov.

Vysoká kvalita, rokmi overená tradičná receptúra a nezameniteľná chuť. Tým sú charakteristické výrobky a špeciality z portfólia Tauris Group, ktoré sú už vyše 30 rokov Slovákom nablízku vďaka celoslovenskej sieti predajní Tauris Mäsiarstvo u Býka.

TAURIS Mäsiarstvo u Býka, celoslovenská sieť predajní výsekového mäsa, mäsových výrobkov a špecialít z výrobných závodov Tauris Group, minulý rok oslávila významné jubileum. Jej tridsiate narodeniny pripadajú presne na 17. apríla, kedy v roku 1991 po prvý raz predajná sieť otvorila svoje brány. Prvá predajňa, ktorá potešila zákazníkov svojim chutným sortimentom, bola zriadená v OD Merkur v Košiciach. Počas troch desaťročí sa toho v predajniach veľa zmenilo – prevádzky dostali moderný šat, používajú tie najnovšie technológie a postupne rozširujú sortiment tak, aby čo najviac ulahodili chutiam Slovákov a dopriali im dokonalý gastro zážitok už pri kúpe výrobkov TAURIS a RYBA Košice. Čo však zostalo rovnaké, je vysoko profesionálny tím mäsiarov, tradícia poctivého mäsiarskeho remesla a vysoká kvalita výrobkov. >>> čítaj ďalej