História

Mäsiarstvo u Býka je celoslovenská sieť predajní výsekového mäsa, mäsových výrobkov a špecialít z výrobných závodov Tauris Group. V roku 2021 oslavuje významné jubileum 30. výročia jej založenia dňa 17. apríla 1991 ako dcérska spoločnosť Tauris, a.s.. Od svojho vzniku sa zameriavala na maloobchodný predaj mäsových výrobkov a výsekového mäsa. Postupne vznikali nové predajne na území SR aby sa uspokojil narastajúci dopyt po kvalitných mäsových výrobkoch s cieľom byť čo najbližšie k zákazníkovi a to ešte v období keď na Slovensku neexistovali veľké obchodné reťazce. Skutočnosť, že sieť našich predajní sa od roku 1991 postupne rozširoval po celom Slovensku a upevňoval si svoju pozíciu je dôkazom nielen kvality výrobkov TAURIS Group, ale aj profesionality tímu Mäsiarstvo u Býka a jeho vedeniu. Vychádzame z tradície mäsiarskeho remesla a našou prioritou je kvalita výrobkov ktorú ponúkame našim zákazníkom v našich podnikových predajniach odborným a vysoko profesionálnym tímom mäsiarov, aby ste mali pôžitok z chute už pri kúpe výrobkov TAURIS.

Naše predajne Mäsiarstvo u Býka prešli počas svojej histórie zmenami ktoré prispeli k neustálemu zlepšovaniu prostredia v ktorých ponúkame mäsové výrobky a rybacie špeciality, aby sa ku nám náš verný zákazník vrátil s radosťou. V roku 2018 prešli podnikové predajne rebrandingom a tak vznikla sieť predajní Mäsiarstvo u Býka s ľahko identifikovateľným dizajnom a príjemným, moderným a kvalitným prostredím predajní. Od roku 2016, kedy potravinársku skupinu TAURIS Group posilnila vstup spoločnosti RYBA Košice si Mäsiarstvo u býka rozšírilo sortiment ponúkaných výrobkov aj o Rybacie špeciality, majonézové pochúťky a mrazené výrobky. V roku 2019 sa vytvorila sieť predajní Ryba Bystro, ktorá je kombináciou retro bufetu s naším milovaným národným fastfúdom a moderného bistra s teplými rybími delikatesami priamo od výrobcu.

Vzhľadom k širokej ponuke výrobkov a služieb, ktoré sú dostupné na celom území Slovenska sa Vám určite oplatí pripojiť do Vernostného programu a požiadať o Kartu Verného Zákazníka. Tešíme sa na Vašu návštevu v predajniach Mäsiarstvo u Býka!

Bližšie informácie nájdete na:

INSTAGRAM

TAURIS, a.s. Potravinárska 6, 979 01 Rimavská Sobota
Korešpondenčná adresa: Podskala 1, 052 01 Spišská Nová Ves 

IČO: 00697893 / DIČ: 2020483993 / IČ DPH: SK2020483993
Spoločnosť je zapísaná v OR, Okresného súdu Banská Bystrica, Oddiel Sro, vl.č. 16665/S

0911 099 309info@masiarstvoubyka.sk / www.tauris.sk / www.ryba.sk
Prevádzková doba zákazníckej linky: pracovné dni od 8:00-17:00