Sleďové očká

Zdravý životný štýl a pravidelný prísun potrebných, zdraviu prospešných vitamínov a minerálov tvorí základ pri budovaní imunity. Okrem sezónnej zeleniny sú práve marinované rybacie výrobky kvalitným a hodnotným zdrojom omega mastných kyselín. Medzi veľmi obľúbené sezónne produkty patrí aj cvikla. Svojou chuťou a množstvom vitamínov a minerálov, ktoré posilňujú naše srdce, sa vynikajúco hodí ku sladkokyslej chuti sleďových filiet. Práve z tohto súladu vznikla novinka medzi marinovanými špecialitami Ryba Košice, ktorú si milovníci sleďových očiek budú vedieť zakúpiť v novembri 2020. Sleďové očká s cviklou tak doplnia medzi zákazníkmi obľúbený rad marinovaných očiek o jedinečnú a zdravú kombináciu.

Neustále zlepšujeme nielen kvalitu výrobkov, ale aj ich balenie. Od novembra si zákazník v pultoch svojich obchodov nájde sleďové očká aj Pirátske kúsky v novom, praktickom balení. Miesto fólie, ktorá sa z hľadiska postupnej konzumácie výrobku a jeho potreby uskladnenia javila ako nepraktická, si tak milovník sleďových očiek odoberie z tédlika toľko, koľko práve potrebuje a ostatok pevne uzavrie a odloží do chladničky.

Pýtate sa, čo sú to ti Pirátske kúsky? Táto novinka nahradí tradičný výrobok Pirátske filety, ktoré si vyžadovali pri servírovaní porciovanie. Pirátske kúsky sú svojím tvarom a rozmerom vhodné na prípravu obložených mís, rýchlych kanapiek i na priamu prípravu šalátov. Rovnako ako sleďové očká, prinášame ich na trh v praktickom, uzatvárateľnom obale.

Veríme, že vás naše novinky oslovia a ulahodia vašim chuťovým kanálikom i estetike oka. Pre všetkých, ktorým sa do dnešného dňa nepodarilo ochutnať sleďové špeciality od Ryby Košice, krátko k výrobkom: Sleďové očká sú jedným z najdlhšie vyrábaných produktov z vlastnej produkcie RYBA Košice (1946). Marinované sleďové filety (56%) obsahujú vysoký podiel živín a prírodných enzýmov. Výrobok je bez tepelného spracovania. Ide o ručnú výrobu a tradičnú pôvodnú receptúru. Kvalita a chuť garantovaná dlhoročným slovenským výrobcom RYBA Košice. Výrobok neobsahuje lepok.

Pre všetkých priaznivcov súťaží sme pripravili súťaž o 4 kartóny Sleďových očiek s vylepšenou receptúrou, ktorá práve prebieha na facebooku Ryba Košice. Štatút súťaže si viete pozrieť tu.