Zipser saláma

Pripravte si vaše chuťové poháriky, ale aj priestor v šatníkoch. Na trh prichádza jedinečná suchá saláma najvyššej kvality – ZIPSER saláma. Okrem nej sa milovníci mäsových špecialít môžu tešiť aj na originálnu módnu kolekciu, ktorá nesmie chýbať v šatníku žiadneho gurmána.

Chutná novinka s úžasnou vôňou a vysokým podielom mäsa je dôkazom toho, že saláma nepatrí len do „lepeňáka“, ale vám dokáže priniesť skutočný gastrozážitok a pastvu pre oči, ako to poznáme napríklad pri servírovaní obľúbeného prosciutta v Španielsku či Taliansku. Naše lokálne potraviny pritom za ním a podobnými špecialitami v ničom nezaostávajú a častokrát ich aj predčia.Chutná novinka je dôkazom toho, že saláma nepatrí len do „lepeňáka“, ale vám dokáže priniesť skutočný gastrozážitok a pastvu pre oči.

Vrchol mäsiarskeho remesla

Mimochodom, vedeli ste, že tajná ingrediencia pri výrobe suchej salámy je práve čas zrenia? Aj preto nie je každá saláma ako SALÁMA. Práve zrenie totiž uvoľňuje a vytvára prirodzenú hĺbku slaných a sladkých chutí, ktoré obsahuje mäso. Výrobky z mäsa, vyrábané sušením a prirodzeným zrením, tak patria medzi najcennejšie a najpopulárnejšie na svete. Takto komplikovaná a precízna výroba si vyžaduje roky skúseností, a tie majstri z Taurisu bezpochyby majú. Výrobe mäsových špecialít sa venujú už päťdesiat rokov.

Preto môžeme s pokojným svedomím prirovnať tento výrobok ku svetoznámym gastronomickým lahôdkam. Použitá technológia výroby a receptúra bezpochyby uspokoja najnáročnejších zákazníkov a gurmánov. Nová ZIPSER saláma by teda nemala chýbať na žiadnej oslave, posedení s priateľmi či len ako gurmánska jednohubka. Nájdete ju vo vašich obchodoch a v sieti predajní Mäsiarstvo u Býka.